Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Ve dnech 26. a 27. prosince 2009 proběhl v sportovně-kulturních prostorech obce Tichonice druhý ročník turnaje ve stolním tenise.

V průběhu prvního dne změřily své síly mladší zástupci – skupina dětí byla rozdělena na mladší a starší žáky. V každé z nich bylo do bojů o ceny nasazeno 5 hráčů. Celý turnaj probíhal od 14:00, kdy proběhl los a zakončen byl předáním cen a balíčků všem zúčastněním cca v 17 hodin. Na výsledky turnaje se můžete podívat zde...

Druhý den 27 prosince své umění předvedli dospělí. Turnaje se zúčastnilo 16 hráčů. Ti byli rozděleni do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem „každý s každým“. Po 20 hodině večer již bylo jasné, že vítězem druhého ročníku ve stolním tenise se stane Jakub Zahradníček. Jako druhý v pořadí ho na stupně vítězů doprovodil Rostislav Schreier a poslední místo na bedně doplnil František Frajt. Bramborová medaile zbyla tentokrát na Viktora Tichého. Na všechny výsledky turnaje se můžete podívat zde...

Připravili jsme pro vás také několik fotografií z průběhu turnaje které naleznete v sekci fotogalerie nebo zde..