Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 

srbacciTichonice se opět mohou pochlubit získáním titulu "Nejsympatičtější miminko měsíce" - ankety vyhlašované v rámci Benešovského deníku. Titul tentokrát získal malý Tomášek Srb, který se narodil 5.listopadu 2014 a přidal se tak ke své sestřičce Anetce, která po svém narození získala titul miminka měsíce ledna 2012. K pomyslné zlaté medaili Tomáškovi pomohlo 1214 hlasů na webu a 114 novinových kuponů. Celý uveřejněný článek si můžete přečíst zde...

Jménem malého Tomáška a jeho rodičů všem moc děkujeme za zaslané hlasy, které pomohly k vítězství. To mu také jako jedenáctému finalistovi vyneslo postup do velkého hlasování o miminko roku 2014, které proběhne v průběhu února 2015. Prosíme tedy příznivce malého Tomáška o opětovnou podporu.

V brzké době bude v rámci deníku zveřejněn rozhovor s rodiči vítěze a jeho aktuální fotografie. Tento rozhovor naleznete samozřejmě i na našich stránkách. 

V rámci tohoto článku nesmíme opomenou také zmínit to, že o titul miminka měsíce se uchazel také další z naších nejmladších občánků a to Ládík Hromas, který se narodil  21.října 2014 a nakonec v říjnovém kole získal skvělou čtvrtou příčku. Ládíkovi taktéž moc gratulujeme!

Nových občánků narozených v roce 2014 bylo mnohem víc a samostatnou rubriku, která se jim bude věnovat právě připravujeme. Tímto všem přejeme úspěšný start do života!!!

Additional information