Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

V průběhu první poloviny letošního roku proběhla v obci Tichonice a Soušice oprava budov, které náleží do majetku obce. Jedná se o další etapu oprav zázemí obce, které slouží potřebám místních obyvatel a zároveň o celkové zlepšení vzhledu obce. Tyto budovy jsou v současnosti využívány k různým účelům. Hlavním cílem byla u všech budov obnova „zašlé“ fasády a výměna oken. Na novou tvář všech objektů se můžete podívat níže na našich fotografiích.

TICHONICE
Budova hasičského sboru, která slouží z jedné poloviny jako garáž hasičské techniky a v druhé polovině se nachází malá klubovna.

     

Budova bývalé kampeličky, která se stala místem odpočinku nemalého počtu svazků ze zrušené obecní knihovny. Bohatství místních stěn je nepočitatelné, a je přístupné každému z občanů obce.

SOUŠICE

 

Omšelá budova bývalé váhy, která ještě v nedávné minulosti sloužila občanům Soušic i jako prodejna potravin změnila z gruntu svou tvář. Rekonstrukce této budovy ještě není v konečné fázi – chybí nová okna a vnitřní prostory čeká také radikální úklid.

Additional information